Campionatul Judetean

Echipele Campionatului Judetean

774
voturi

Voi sunteti cei mai informati si cei mai indreptatiti sa oferiti informatii reale!!!!
Sub acest slogan dorim sa ne ajutati sa introducem cat mai multe informatii despre echipele participante in Campionatele Judetene.

Campionatul Judetean zona Cluj - Etapa 23; Clasament

1434
voturi

Clasament Campionatul Judetean zona Cluj dupa etapa 23

Campionatul Judetean zona Cluj - Etapa 23; Rezultate

1324
voturi

Etapa a 23-a a Campionatului Judetean zona Cluj se va disputa pe 11 aprilie. Meciurile se vor juca dupa urmatorul program:

Dacia Felix Cluj - Inter Dezmir 3-1

Campionatul Judetean -zona Cluj- Clasament oficial - Etapa XXII

1255
voturi

Campionatul Judetean -zona Cluj- Clasament oficial - Etapa XXII

Iris Cluj (Campionatul Judetean - zona Cluj)

1250
voturi

Echipa evolueaza in cadrul Campionatului Judetean zona Cluj.

Componenta

Portari
Nicoara Marius
Trif Bogdan

Campionatul Judetean zona Cluj; Etapa XXII

1179
voturi

Etapa cu numarul 22 in cadrul campionatului judetean zona Cluj va avea loc pe parcursul a trei zile din 01 pana in 03 aprilie. Meciurile sunt programate in felul urmator:

Joi 01 aprilie
Cerbul Babutiu - Viitorul Sinpaul 4-1
Inter Dezmir

Campionatul Judetean zona Cluj - Rezultate Etapa XXI

1177
voturi

Meciurile sustinute in cadrul etapei a XXI-a s-au incheiat cu urmatoarele rezultate:

Dacia Felix Cluj - Progresu Iris Cluj 3-0
Unirea II Floresti - Iris Cluj 3-0 - teren suspendat

Campionatul Judetean -zona Cluj- Clasament neoficial - Etapa XX

1153
voturi

Campionatul Judetean -zona Cluj- Clasament neoficial - Etapa XX

Campionatul Judetean -zona Cluj- Rezultate neoficiale - Etapa XX

1133
voturi

Rezultatele etapei a XX-a a Campionatului Judetean zona Cluj sunt urmatoarele:

Progresul Iris Cluj - Viitorul Rascruci 0-3
Bradul Marisel - Progresul Vlaha 2-2

Campionatul Judetean -zona Cluj- Etapa XX

1071
voturi

Etapa a XX-a a Campionatului Judetetan Zona Cluj va avea loc Duminica 21 martie dupa urmatorul program:

Progresul Iris Cluj - Viitorul Rascruci 0-3
Bradul Marisel - Progresul Vlaha ora 14:00 la Gilau
Cerbul Babutiu - Interpol Cluj ora 15:00 la Babutiu